• |
ide | kryesore

Bild: Klopp i thote”po” Liverpulit

I pakategorizuar
1_bvbnachrichtenbild_regular.jpgDuket se Jurgen Klopp nuk do ta kalojë një verë ashtu siç e ka menduar, me pushime pafund dhe maksimalisht i relaksuar.

Sipas gazetës gjermane “Bild”, trajneri gjerman është shprehur i gatshëm që të marrë drejtimin e skuadrës angleze, Liverpool.

Sipas raportimeve të fundit, “The Reds” do ta shkarkojnë së shpejti trajnerin Brendan Rodgers dhe pasardhësi i tij do të jetë pikërisht Klopp. /Gazeta Olle/