• |
ide | kryesore

Portali spanjoll: Cristiano Ronaldo është gej (foto)

I pakategorizuar
8e511f619a51597a800fd10eccd6d9e1556f12f538c7d.jpgKanë mjaftuar disa foto “të dyshimta” dhe portali spanjoll staragora.com të hedhë dyshimet se fituesi i Topit të Artë, Cristiano Rondlo është gej. Sipas portalit, CR7 ka preferuar të kalojë pak kohë në një jaht vetëm me djem “muskulozë”. Për të mbështetur dyshimet ka publikuar edhe disa foto ku sulmuesi portugez i Realit të Madridit shfaqet duke u lyer me krem nga një prej shokëve të tij. Dhe kjo, sipas këtij portali, tregon homoseksualitetin e yllit botëror të futbollit.