• |
ide | kryesore

Gjen 14 ndeshje në një skedinë, e djeg vetëm fitorja e Skënderbeut (FOTO)

I pakategorizuar
skedddd.jpgKy është një rast i rrallë dhe këtë e kuptojnë të gjithë ata që luajnë skedina të basteve sportive. Portali "Jeta osh qef" ka postuar një skedinë ku lojtari ka gjetur rezultatin e 14 ndeshjeve dhe është “djegur” vetëm nga fitorja e Skëndenbeut.