• |
ide | kryesore

Përplasjet të Chelsea/ Hazard injoron publikisht Mourinhon (video)

I pakategorizuar
hazard_1449771065-6051760.jpgNëse Jose Mourinho do të vijojë të jetë trajner i Chelsea, Eden Hazard sipas të gjitha gjasave edicionin e ardhshëm nuk do ta veshë më këtë fanellë.

Ka kohë që po flitet për prishje marrëdhëniesh mes mesfushorit dhe trajnerit, por deri tani nuk kishin kanë dalë në pah.

Në ndeshjen ndaj Portos, ku Chelsea fitoi me rezultatin 2-0 dhe duke kaluar në fazën tjetër të Champions League, Mourinho zëvendësoi belgun në minutën e 89-të të takimit.

Në dalje të fushës Mourinho zgjati dorën të përshëndesë Hazard, por ai ia shtyu dorën portugezit. /Express/