• |
ide | kryesore

Shorti i Champions League i trukuar? Shikoni VIDEON!

I pakategorizuar
VBBB.jpgNë shumë portale, por edhe rrjete sociale qarkullon pyetja nëse ishte i trukuar apo jo shorti i Champions League i hedhur mesditën e së hënës në Nion të Zvicrës. Ka bërë xhiron e botës momenti i nxjerrjes nga vazoja i goglës së Real Madrid që do të përballet me Romën. Duket qartë që argjentinasi Havier Zanetti ka kapur me dorë një nga goglat dhe nuk po i përzien ato. Më pas nxjerr goglën që mbante në dorë. Shihni pamjet dhe gjykoni: a është ky një moment i diskutueshëm?/lapsi.al/