• |
ide | kryesore

Futbollisti i Kombëtares uron festat lakuriq (foto)

I pakategorizuar
f1_16shqiperia-jpg1350420913.jpgMesfushori i Kombëtares shqiptare Odise Roshi, ka uruar festat e fund vitit teksa po vraponte anës detit.

“Gëzuar festat mbarsi dhe shëndet në shtëpitë tuaja”, – shkroi Roshi.

Ai po aktivizohet në kampionatin kroat me Rijekan dhe deri tani ka bërë një sezon të mirë në Kroaci./Zëri/

1010704_992875724087180_7638316531373681298_n