• |
ide | kryesore

Shikoni golin e jashtëzakonshëm të Aduriz në Europa League (video)

I pakategorizuar
Goli.jpgAritz Aduriz shënoi një gol fantastik kundër Marseille. Një gol i bukur fluturimthi nga jashtë zone, që i dha Athletic Bilbao-s fitoren 0 – 1 në këtë ndeshje të Europa League të luajtur në “Velodrome”. Aduriz shënoi në minutën e 54 dhe në ndeshjen e kthimit spanjollët shkojnë më të shtensionuar në Marseille. /Lapsi.al