• |
ide | kryesore

Ekipi më i mirë i ndeshjeve të Ligës së Kampionëve

I pakategorizuar
fin.pngGola.com ka publikuar ekipin më të mirë të ndeshjeve të para të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve.

Real Madrid dhe Barcelona kanë më së shumti përfaqësues në ekipin më të mirë të publikuar nga Goal.com, ekip ky i ndeshjeve të para në 1/8 e Ligës së Kampionëve.

Të dy këto skuadra kanë nga dy përfaqësues, por befasi është lënia jashtë e Cristinao Ronaldos, i cili kishte një ndeshje të jashtëzakonshme kundër Romës në udhëtim. /Express