• |
ide | kryesore

E pabesueshme në Kupën e Italisë/ Inter fiton 3-0 me Juventus (video)

I pakategorizuar
222211283-33ee42ce-38b3-4b58-94e5-42dce88f4581.jpgDukej si një “mision i pamundur”, por këtë mbrëmje Interi i Roberto Mancinit e ka bërë realitet. Zikaltrit kanë kthyer rezultatin 3-0 të ndeshjes së parë me të njëjtin rezultat në ndeshjen e kthimit me Juventus. Për inter dy gola u shënuan nga Brozovic dhe një nga Eder.