• |
ide | kryesore

Belen Rodriguez noton nudo në pishinë (video)

I pakategorizuar
zdsfsxfg.JPGModelja dhe showgirl argjentinase Belen Rodriguez ka vendosur të shplodhet pak kohë në Maldive, pas punës të ngjeshur që ka pasur. Në një video të postuar në Instagram duket bukuroshja Rodriguez që noton nudo në pishinë. Janë të shumtë ata që nuk kanë rezistuar duke klikuar “më pëlqen”. Videon mund ta shihni KETU