• |
ide | kryesore

VIDEO/ Trajneri i Ballshit urinon në sy të tifozëve

I pakategorizuar
ziiii.pngNjë moment sa qesharak, aq edhe për të ardhur keq ka ndodhur ndërkohë që po luhej takimi mes Bylisit dhe Tiranës në stadiumin “Adush Muça” të Ballshit.

Videoja e postuar nga “Jetaoshqef.al” tregon  momentin kur trajneri boshnjak Adnan Zildzovic, urinoi në sy të të gjithë tifozëve.

Ky moment është kapur nga një tifoz i cili edhe ka ironizuar me gjestin e trajnerit. Për më shumë, shikoni videon: