• |
ide | kryesore

Bari interesohet për Xhevahir Sukajn

I pakategorizuar
sukaj.jpgBari interesohet për Xhevahir Sukajn. Ky është lajmi i dhënë nga gazetari i “Sky Sport”, Xhanluka Di Macio.

Sipas tij, skuadra puljeze e shikon si një përforcim.

Di Marcio e quan si interes konkret, por kjo nuk pohohet nga klubi i kuq.

Xhevahir Sukaj ka luajtur në disa kampionate dhe për momentin është pejsë e Partizanit, ku vetëm në kampionat ka shënuar 16 gola në 26 ndeshje të zhvilluara.

Më mirë se ai është vetëm Hamdi Salihi me 25 gola.