• |
ide | kryesore

Zyrtare/ 4 lojtarët që nuk do të shkojnë në Francë

I pakategorizuar
Cjz9JxbWUAE7dZz.jpgGianni de Biasi ka zgjedhur katër lojtarët që nuk do të jenë në Evropian. Trajneri ua ka bërë me dije vendimin lojtarëve.

Herolind Shala, Berat Gjimshiti, Amir Rrahmani dhe Milot Rashica nuk do të udhëtojnë me Shqipërinë në Evropian.

Lista përfundimtare është kjo:

Portierë: Etrit Berisha, Alban Hoxha, Orges Shehi

Mbrojtës: Andi Lila, Elseid Hysaj, Lorik Cana, Mërgim Mavraj, Arlind Ajeti, Naser Aliji, Frederik Veseli, Ansi Agolli.

Mesfushorë: Taulant Xhaka, Amir Abrashi, Ermir Lenjani, Shkëlzen Gashi, Ergys Kace, Odise Roshi, Ledian Memushaj, Migjen Basha dhe Burim Kukeli.

Sulmues: Sokol Cikalleshi, Bekim Balaj dhe Armando Sadiku.