• |
ide | kryesore

Cana flet për zëvendësimin nga Ajeti

I pakategorizuar
517652560.jpgKapiteni i Shqipërisë, Lorik Cana tha se është i lumtur që ka talente të rinj, të cilët mund ta zëvendësojnë atë dhe njëri prej tyre është Arlind Ajeti.

Ai tha se detyra e tij nuk është vetëm në fushë, por edhe jashtë saj.

“Ka disa muaj që ekipi po gjen lojtarë me nivel dhe është për tu përgëzua kjo. Kur vijmë në këto nivele duhet të tregojmë më shumë, ndërsa detyra ime është që t’i ndihmojë ata brenda dhe jashtë fushës”, tha Cana pas ndeshjes për SuperSport.