• |
ide | kryesore

Ja çfarë thotë heroi i ditës, Sadiku

I pakategorizuar
sado.jpgArmando Sadiku është shprehur tejet i lumtur pas golit dhe fitores së parë të Shqipërisë në Kampionatin Evropian.

“Goli më i bukur dhe që më ka gëzuar më së shumti në karrierën time. Ishte momenti më i rëndësishëm në jetën time, menjëherë pas golit vrapova ta festojë golin me gjithë ekipin e Kombëtares”, tha Sadiku.

“Faleminderit De Biasit për besimin, më në fund ia shpërbleva me gol”, shtoi Sadiku.

“Të shpresojmë se do të kualifikohemi, ta shohim çfarë do të ndodh – do të ishte speciale”, përfundoi Sadiku