• |
ide | kryesore

Kombëtarja nderon një futbollist francez mjaft të veçantë (FOTO)

I pakategorizuar
2_1466538801-5884009.jpgNjë tifoz francez ka qenë i rregullt në çdo stërvitje të Kombëtares shqiptare dhe në fund ai është shpërblyer nga futbollistët e Kombëtares. Ata e kanë pritur në fushë gjatë stërvitjeve, dhe tifozi francez është shprehur shumë i lumtur, i cili i ka falënderuar ata, duke ju thënë se e kanë bërë të lumtur. /Express/