• |
ide | kryesore

Videoja e gjestit të Pele për Nojer pushton internetin (video)

I pakategorizuar
001646655-0d7665a4-9d58-423f-aee1-836223356854-470x265.jpgËshtë bërë ndër videot hit të internetit gjesti i sulmuesit italian, Pele ndaj portierit gjerman, Nojer. Përpara se të gjuante penalltinë ai i tregon Nojerit se si do të godasë. Por në fakt, gjuajtja e tij ishte e dobët dhe përfundoi jashtë. /Lapsi.al