• |
ide | kryesore

Mustafi dhe Perez pritet të startojnë ndaj Southamptonit

I pakategorizuar
mustafiii-780x439.jpgArsene Wenger ka vendosur që të startojë me dy transferet e reja ndaj Southamptonit.
 
Goal mëson se tekniku francez ka vendosur që të inkuadrojë mbrojtësin shqiptar nga minuta e parë në takimin e vështirë që zhvillohet në Emirates, teksa sulmuesi spanjoll Perez, i cili flet rrjedhshëm anglisht, po ashtu është deklaruar i gatshëm.
 
Wenger u shpreh së fundmi i kënaqur që ka transferuar lojtarët në fjalë.