• |
ide | kryesore

VIDEO/ A e humbi qëllimisht penalltinë kundër Vllaznisë, Salihi?

Arkiva, Sport
12440577_918085038305913_1581372639320904605_o-658x439.jpgNë ndeshjen e kësaj të diele Vllaznia-Skënderbeu në minutën e 44-t të pjesë së parë, arbitri Enea Jorgji dha një penallti thuajse të paqenë në favor të Skënderbeut. Për më shumë shikoni videon dhe gjithsecili mund të gjykojë nëse ishte apo jo penallti vendimi i akorduar nga Jorgji. Për fatin e Vllaznisë, Salihi e humbi penalltinë. Megjithatë janë të shumta komentet në rrjetet sociale se ishte vetë lojtari që e shpërdoroi qëllimisht këtë penallti. Më poshtë keni videon e rastit të penalltisë dhe më poshtë penalltinë “panenka” të Salihit.