• |
ide | kryesore

Si mund të ulesh kështu në Shtëpinë e Bardhë?

Arkiva, Planet
shtepia e bardhe1.jpgNjë foto e Kellyanne Conway, këshilltare e presidentit Trump, e bërë në Dhomën Ovale të Shtëpisë së Bardhë po bën xhiron e botës. Conway është ulur mbi një kolltuk me këmbët mbi të dhe shumë amerikanë pyesin se si mund ta bëjë dikush këtë gjest? Fotoja është bërë gjatë takimit që presidenti Trump pati me drejtuesit e disa kolegjeve dhe universiteteve historike të njerëzve me ngjyrë. /Lapsi.al

Kellyanne Conway outrage