• |
ide | kryesore

VIDEO/ Bie vinçi, 3 të vdekur dhe 22 të plagosur

Arkiva, Planet
3-2-780x439.jpgKUJDES IMAZHE TE RENDA!

Një vinç i madh i montuar pranë një ndërtese është shembur nga era e fortë që pushtoi qytetin Funing në pjesën lindore të Kinës. Një video e publikuar në internet shfaq momentin kur vinçi thyhet në dy pjesë. Për pasojë mbetën të vdekur 3 persona dhe u plagosën 22 të tjerë. Një kalimtar rasti ka mbetur i vdekur në vendin në momentin që një reklamë gjigante e hekurt i ra mbi kokë.