• |
ide | kryesore

FOTO/ Vajzat e volejbollit heqin mbathjet për të festuar fitoren

Arkiva, Sport
volejbolliste.jpgUSD Altair di Vicenza është një klub volejbolli në Itali. Vajzat e këtij klubi kanë arritur të ngjiten në një rang më të lart në ligën e volejbollit italian. Këtë e kanë festuar duke postuar një foto nudo në Facebook. Pjesët intime i kanë mbuluar me top, kurse nga lart kishin jelekët e tyre. Sigurisht këto vajza ishin shumë të gëzuara për këtë arritje, dhe këtë e dëshmon edhe kjo foto e tyre. /Lajmi.net/