• |
ide | kryesore

Moti për ditën e martë

Moti parashikohet i vranët e gradualisht gjatë mesditës nisin dhe kthjellimet kryesisht përgjatë bregdetit dhe zonave të ulta. Do të …

Parashikimi i motit për ditën e enjte

Moti do të karakterizohet me kthjellime. Era do të fryjë me drejtim juglindje- veriperëndim me shpejtësi 1-10m/sek, përgjatë vijës bregdetare hera …

Kthehu