• |
ide | kryesore

Grabitje në mes të Tiranës

Një grabitje ka ndodhur një orë më parë në Tiranë. Rreth orës 09:05, në rrugën e “Kavajës” në kryqëzim me …

Parashikimi i motit për sot

Paraditja sjell më shumë kthjellime e më pak vranësira. Pas mesditës dhe e gjithë pjesa e dytë e së martës …

Kthehu