• |
ide | kryesore

Rama shkarkon zv.ministren e Turizmit

Zëvendësministrja e Mjedisit dhe Turizmit, Ornela Çuçi është shkarkuar nga detyra. Vendimi është marrë nga Këshilli i Ministrave. Çuçi e …

Zhduken dy persona në Tiranë

Dy persona nga Tirana kanë humbur prej ditësh kontaktet me familjet e tyre duke ngritur në këmbë policinë. Blutë bëjnë …