• |
ide | kryesore

VIDEO/ Tottenham turpëron Real Madrid (shikoni golat)

Arkiva, SportTottenham ka shkatërruar Real Madrid me rezultatin 3-1 në Grupi H të Ligës së Kampionëve. Dy gola për britanikët i shënoi Dele Alli dhe një tjetër nga Christian Erikse, ndërsa për Realin shkurtoi Cristiano Ronaldo. Pas kësaj fitoreje Tottenham kryeson grupin me 10 pikë, ndërsa Reali renditet në vendin e dytë me 7 pikë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *