• |
ide | kryesore

Zbulohen fotot intime të Kevin Spacey dhe modelit pas 17-vitesh (Foto)

Paparazzi


Para pak ditësh Kevin Spacey deklaroi orinetimin seksual dhe dëshirën e madhe për të pasur gjithmonë krah tij një mashkull dhe jo femër. Daily Mail ka zbuluar disa foto të yllit të House of Cards të cilat rezultojnë të jenë para 17 vitesh. Emri i djalit që ndodhet me aktorin nuk bëhët i ditur. Këto foto janë bërë përpara se Spacey të fitonte çmimin “Oscar” për filmin e vitit 1999 “American Beauty”.Këto imazhe e shfaqin Spacey, asokohe 41 vjeç, duke e çuar djaloshin e paidentifikuar në kodrat mbi Topangan në Kaliforni, pranë zonës ku Spacey ishte rritur. Më pas ata kanë kaluar disa momente intimiteti në parkun publik të cilat janë kapur nga paparacët.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *