• |
ide | kryesore

FOTO/ Femrat britanike “çmenden” për shqiptarin e humbur: “Hajde te mami se të ngroh unë!”

Lajme, Të funditNjë azilkërkues shqiptar në Britani është shpallur në kërkim nga policia pas arratisjes së tij nga kampi ku e kishin grumbulluar bashkë me të tjerë persona pa dokumente. 25-vjeçari Guxim Imerio është zhdukur pa lënë gjurmë prej disa ditësh dhe policia lokale e Lanarkshire ka nxjerrë një njoftim për të gjitha ata që e shohin. Për të thuhet se ka trup mesatar, mund të jetë i parruar dhe se nuk flet mirë anglisht. Por Daily Mail ka vënë re diçka interesante që ka të bëjë me reagimin e vajzave britanike pasi kanë parë foton e shqiptarit. Kanë qenë të shumta ato që u është dukur simpatik dhe janë ofruar për ta marrë në shtëpitë e tyre. “E mbaj unë për një natë” – shkruan njëra. Një tjetër është më e drejtpërdrejtë: “Hajde të mami të të ngroh!” ©LAPSI.al2 Comments

  1. o ed o kastravec na e shkatrrove ter rinin shqiptare,ne vend te ben rrug,ujsjells,kanalizime,te sjell investime e dabrika te huaja,ti drogon shqiprrin e evropen.ed o derr solle ter vrasesi qe i ka denu perendimi e i bere deputet ne kuvend.ram o thi po te mbijn tahirat,roshet,habilajt balilat si me qen hith ,ram o rrot ka.i vetem pall si gomari e punen e ben si me qen nji krymb.ku prek e kalb.

  2. eee i mire qenka dreqi po paska shkuar dem cuni.. gjithesesi, nuk eshte keq te fantazojme per gjera seksi. mm kushedi sa te madh do e kete ky sykaltri.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *