• |
ide | kryesore

Pas Patricia Pepes Dua Lipa imazh i Google Pixel 2 (Video)

ArkivaPara pak kohësh Dua Lipa u bë imazh i firmës së njohur Patricia Pepe ku në atë reklamë u përfshi dhe kënga e saj e fundit “Neë Rules”.Tashmë “Google Pixel 2” e ka zgjedhur sërish si imazh por përveç Duas do të jenë edhe personazhe të tjerë të njohura si reperin Young MA, Salt Bae, meteorologun britanik Michael Fish, David LaChapelle dhe animatorin Stoopid Buddies. Përvec botës së muzikës këngëtarja shqiptarë po korr sukses edhe në modeling.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *