• |
ide | kryesore

VIDEO/ Supergol i Eros Grezdës kundër Turqisë

Sport

Shqipëria shënoi golin e tretë kundër Turqisë në minutën e 55-të. Pas një futjeje në zonë të Sadikut ai është rrëzuar dhe topin e ka shfrytëzuar Grezda që ka shënuar me një kthesë të fortë.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.