• |
ide | kryesore

Grushte, policë dhe gjak. Çfarë ndodhi brenda Gjykatës në Tiranë

Lajme, Të funditNë Gjykatën e Tiranës disa persona u konfliktuan me grushta me njëri-tjetrin. Ata janë të së njëjtës familje dhe u përplasën brenda ambienteve të gjykatës. Forcat e ndërhyrjes së shpejtë erdhën, dhunshëm, në ndihmë të zgjidhjes së konfliktit.

Kjo është video që publikoi emisioni investigativ “Stop” mbrëmjen e sotme.

Në video duken persona të gjakosur, por edhe një efektive me gjak në buzë, ndërsa forcat e policisë i arrestojnë.

©LAPSI.AL Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *