• |
ide | kryesore

FOTO nga aksidenti me 8 të plagosur, mes tyre 5 fëmijë

Lajme, Të funditTetë persona mbetën të plagosur pasditen e sotme në Gramsh, kur një makinë ‘Fuoristradë’ doli nga rruga si pasojë e rrëshkitjes.

Mësohet se tetë pasagjerët e lënduar janë 5 fëmijë dhe 3 të rritur të cilët ndodhen në spitali për të marrë mjekimin e nevojshëm.

Drejtuesi i makinës, 30-vjeçari K.D. ndodhet në gjendje të rëndë. Lapsi.al sjell foto nga spitali ku ndodhen pacientët.

©LAPSI.ALLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *