• |
ide | kryesore

Pas sherri mes deputetit demokrat dhe Erion Braçes, ndërhyn personeli i sigurisë (Video)

Lajme, Të funditPlas sherri në komisionin e Ekonomisë. Deputeti i PD-së Agron Shehaj ka debatuar me kreun e Komisionit të Ekonomisë Erion Braçe, madje përplasja mes tyre gati sa nuk është kthyer në fizike.

Kjo, pasi deputeti Shehaj, ka shkuar pranë vendit të Braçes, duke i bërë me gisht gjatë gjithë kohës. Më pas deputetin e PD-së e kanë tërhequr personeli i sigurisë.

Midis deputetit demokrat Shehaj dhe atij socialit Braçe ka patur disa përplasje kohët e fundit në këtë komision, deri tek kjo e sotmja.3 Comments

  1. Aha, eksperienca ne politike e Erjonit e beri biznesmenin te humbe toruan.

    Presim te ndryshosh gjera o biznesmen! Jo te na I dhjesesh me shume se keta politikane ne kariere

    1. Ky loqja Shehaj eshte nje nga zhgenjimet me te medhaja. Do s’do duhet te mesoj se aty eshte mes te barabarteve, jo me punetoret e call centerave qe i trajton si skllever. Pret qe ta respektojne e ti hapin rruge budallai.

    2. poni brekt e xhelilit ,kokaina,balilit,femija yt i mitur qe ta perdhunoi roshi,motra jote e mitur qe ta trafikuan frroku e ndoka,brekt e xhelilit,kanabisi i tahirit,kokain e rams dhe balilit ju kan ber krymba qenefi.po erion braqe vetem plesht ose morr vagina i negjmijes ose i zheleve te ruqit e baba takut esht si rama.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *