• |
ide | kryesore

Arrestohet 18-vjeçari nga Korça, vodhi 3 herë rresht të njëjtën banesë

Lajme, Të fundit
Policia-korce-640x3401_0.jpgNjë 18-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohet për tre grabitje banesash.  Llazar Piperi, 18 vjeç, banues në fshatin Çiflig-Korçë u prangos një ditë më parë kap në flagrancë duke vjedhur në banesën e J.D, 58 vjeç, në fshatin Çiflig, nga ku ka marrë një shumë prej 6000 lek të reja, si edhe disa bizhuteri floriri.

Ndërsa në dy grabitjet e mëparshme në po të njëjtën banesë në datën 05.11.2017, ka vjedhur 50 euro dhe 6000 lek të reja si edhe më datë 25.11.2017, ka grabitur 350 Euro.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *