• |
ide | kryesore

Përmbytet nënstacioni i Kasharit, gjysma e Tiranës pa drita

Lajme, Të funditRreshjet e dendura të shiut përmbytën nënstacionin e Kasharit, duke sjellë kështu ndërprerjen e energjisë elektrike në Kombinat, Kamëz dhe Laprakë.

Rreshjet e shiut kanë përmbytur një pjesë të autostradës Tiranë-Durrës duke bërë që të bllokohet qarkullimi. Uji ka arritur në një lartës rreth 1 metër, çka e ka bërë të pamundur kalimin për mjetet e vogla.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *