• |
ide | kryesore

Foto/ Shkrumbohet nga zjarri kati i tretë i një pallati në Bajram Curr, zjarrfikësit luftë me flakët

Lajme, Të funditNjë pallat 3-katësh dhe dy banesa private janë përfshirë nga flakët në një lagje të Bajram Currit. Kati i tretë i pallatit është shkrumbuar plotësisht nga flakët, ndërkohë që dy banesat e tjera po ashtu kanë pësuar dëme të shumta nga zjarri, gati në shkjatërrim.

Zjarrëfikëset kanë mbërritur në vendngjarje dhe janë duke lufftuar me flakët për mëse një ore. Mësohet se asnjë person nuk është lënduar, ka vetëm dëme materiale.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *