• |
ide | kryesore

(VIDEO) Masakra e Lushnjës, shikoni si vrapuan të tmerruar njerëzit në rrugë

Lajme, Të funditNjë video e marrë nga kamerat e sigurisë në Lushnjë tregon momentin kur u qëllua me breshëri armësh ndaj dy të rinjve që mbetën të vrarë. Pamjet janë të atentatit të 11 tetorit 2017 në Lushnjë, ku mbetën të vrarë dy të rinjtë Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha. Në videon e publikuar nga gazetari Artan Hoxha duken kalimtarët që pasi dëgjojnë të shtënat, vrapojnë të tmerruar.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *