• |
ide | kryesore

Berisha nxjer listën e dosjeve që do të mbyllen nga prokurori i Ramës

Lajme, Të funditSali Berisha e shoqëron thirrjen për në protestën e nesërme me një listë të ministrave që do t’i hedhin paq nga dosjet që kanë në prokurori. Sipas Berishës, shqiptarët duhet të dalin në protestë nesër para parlamentit që hetimet të mos mbyllen për:

-Xibrakes per Olsi dhe Edi Rames,

-Saimir Trafikut,

-Mimi Trafikut

-Ilir Beqes dhe ndrikull Nushit

-Famozit Zho Zho

-Gjiknurit, narko-ministrave dhe narko-drejtoreve te narko-shtetit!Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *