• |
ide | kryesore

EKSKLUZIVE/ Fotot pas vrasjes së Angjelin Shkamit në Shkodër

Lajme, Të funditPamjet në foto tregojnë makinën ku mbeti i vrarë Angjelin Shkami. Viktima ka qenë duke lëvizur me makinën e tij, kur është qëlluar me armë në ecje e sipër. Nga të shtënat ai ka mbetur i vdekur në vend, ndërsa makina ka vazhduar ecjen. Burime të Lapsi.al thanë se autori ka qenë bashkë me viktimën në makinë kur e ka qëlluar. Në foto duket vendi i ngjarjes i rrethuar nga policia, ndërsa trupi i viktimës është ende brenda në makinë.

NJOFTIMI I POLICISE

Me datë 17.12.2017, rreth orës 11:10, Salla Operative është njoftuar se në rrugën që të çon tek varrezat e “Stom Golemit”, një person në një makinë, është pa shenja jete.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje ku kanë konstatuar se në mjetin tip “Benz” me targa AA 275 BF , ndodhej trupi i pajetë i shtetasit A.Sh. 32 vjeç, banues në Shkodër, i vrarë me armë zjarri nga persona akoma të paidentifikuar.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorit ndodhet në vendin e ngjarjes ku po vazhdojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Në vendngjarje janë gjetur dhe sekuestruar tre gëzhoja pistole.

Janë ngritur pika kontrolli si dhe po bëhet krehja e zonës me qëllim kapjen e autorëve.

Në mbështetje të veprimeve që po kryhen nga D.V.P. Shkoder për kapjen e autorëve, janë edhe grupe të FNSh-së.1 Comment

  1. shtet i qelbur,i ndyr,qelbesir,kanabis,shtet tritol,shtet vrases,shtet hajnash,perdhunuesish,trafiksntesh .shte ku qenefi i negjmijes mban rezhimin me krymbat e MUTIT stalin SIQ JAN RUQI,XHAFA,baba taku,rama,balla,tahiri,roshi,doshi,ndoket,prengert etj parazit lemnini viqiq e putini.Po si nuk pati ne dit pa vrasje e pa tritol,te varur,e pa grabitje.o qenef popull.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *