• |
ide | kryesore

Identifikohet viktima në Shkodër, policia: U vra nga të shtënat e armëve!

Lajme, Të funditNjë vrasje ka ndodhur në fshatin Grudë të Shkodrës. Paraprakisht mësohet se viktima është Angjelin Shkami. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes, ku thuhet se ka pasur të shtëna. Nuk dihet ende kush është autori dhe rrethanat sesi ndodhi krimi.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *