• |
ide | kryesore

Protesta e të hënës, Basha mbledh aleatët tek selia e PD

Lajme, Të funditLulzim Basha do të takohet me aleatët e PD-së në selinë blu në orën 17:30. Mësohet se në takimin me aleatët do të diskutohet për protestën e nesërme dhe për koordinimin e aksionit opozitar.

Kujtojmë se PD ka pralajmëruar protestë ditën e hënë për të kundërshtuar zgjedhjen e Kryeprokurorit të ri të Përkohshëm nga mazhoranca.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *