• |
ide | kryesore

Demi Lovato falenderon ndjekësit me një foto nudo (Foto)

F1, PaparazziNdonëse vetëm 22-veçe, Demi Rose, falë formave të saj fizike, është një modele majft e njohur. Sot ajo ka “festuar” faktin se numri i ndjësve të saj në Instagram ka shkuar në 6 milion ndjekës. E për të falënderuar të gjithë fansat e saj ajo i ka bërë atyre një dhurtatë surprizuese. Një foto të sajën totalisht nudo. “6 milionë ndjekës? Faleminderit për të gjithë dashurinë tuaj, ju vlerësoj të gjithëve”, ka shkruar Demi. Modelja shfaqet në këtë imazh krejtësisht lakuriq, e shtrirë, teksa mbante me duar gjoksin e saj. Fotografia në fjalë, arriti të grumbullojë një numër të madh pëlqimesh nga ndjekësit e saj, tashmë të shumtë në numër, dhe me këto ritme që po ecën modelja, ka gjasa që numri të vijojë të rritet. Demi Rose është nga ato modele, e cila famën e ka arritur që në moshë të re. Ajo vazhdon të jetë shumë e pëlqyer dhe e ndjekur në rrjetet sociale.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *