• |
ide | kryesore

17 vjet më parë, si dukeshin disa nga pershonazhet publik shqiptarë (Foto)

F1, PaparazziArbana Osmani, Eno Popi, Drini Zeqo dhe Ermal Mamaqi janë emra jo pak të njohur për publikun shqiptar, të cilët i kanë ndenjur besnik ekranit. Fillimet e tyre nisën në Top Channel.

Arbana dhe Eno i qëndrojnë besnik televizionit që i bëri figura publike, ndërsa Drini dhe Ermali janë zhvendosur në Klan. Dukë lënë paksa mënjëanë karrierën që kanë ndërtuar tani, ju a i mbani mend Ermalin, Enon, Arbanën dhe Drinin në vitet 2000?

Drini dhe Ermali kanë publikuar një foto të vjetër ku shihen të gjithë së bashku. Shumë ndryshe nga si duken sot, ata me siguri nuk e kishin menduar sa të suksesshëm do të bëheshin sot.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *