• |
ide | kryesore

Dua Lipa, këngë dhe valle popullore në mes të emisionit me Merita Halilin (VIDEO)

F1, PaparazziDua Lipa ka qenë e ftuar në emisionin “The untitled action bronson show”. Reperi Action Bronson drejton një emision gatimi, dhe e ftuar përvec Duas ka qenë dhe Merita Halili e cila ndezi atmosferën me këngë popullore. Sigurisht Dua e ndoqi me valle së bashku me drejtuesit e emisionit.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=627&v=e7uvaLvYoVoLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *