• |
ide | kryesore

Mbërrin në Shqipëri trupi i pajetë i Florenc Beqirajt, vdiq në një spital të Francës

Lajme, Të funditKa mbërritur në Shqipëri trupi i pajetë i Florenc Beqirajt, cili vdiq në rrethana misterizoe në një spital të Francës. Trupi i pajetë i Beqirajt ka zbritur në aeroportin e Rinasit, ku është pritur nga familjarët dhe shumë qytetarë te tjërë.

Familjarët kanë marrë arkivolin dhe tashmë do t’i drejtohen qytetit të Shkodrës, atje dhe ku do të prehet trupi i pajetë i 23 vjeçarit. Florenci pasi u shtrua në gjendje të rëndë në spital, ndërroi jetë. Ndërkohë që autoritetet franceze japin si version vetëvrasjen, familjarët e Frorencit shprehehn se atij iu hoqën tubat që e mabnin në jetë. Hetimet kanë nisur tashmë dhe pritet që së shpejti e vërteta të dalë në shesh.

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *