• |
ide | kryesore

FOTO/ Immobile nis pushimet e dimrit

Sport


Ciro Immobile kryeson listën e golashënuesve në Itali. Në ndeshjen e fundit të Serie A ai shënoi 4 gola në fitoren 5-2 të Lazio ndaj SPAL.

“Bomberi” ka shfrytëzuar pushimet e shkurtra të kampionatit për të kaluar disa ditë me bashkëshorten e tij Jessica dhe familjen. /lapsi.al/


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *