• |
ide | kryesore

Vidhet një shtëpi në Fier, autori merr shumë të madhe parash

Lajme, Të funditShuma të konsiderueshme parash janë grabitur gjatë natës në një banesë në qytetin e Fierit. Policia thotë se në lagjen “Kryengritja”, është vjedhur banesa e shtetasit K.M. 56 vjeç. Atij i janë marrë 10.000 euro e 550.000 lekë (të reja). Policia thotë se po “punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *