• |
ide | kryesore

LAJM I FUNDIT/ Persona të armatosur grabisin bankën në Tiranë

Lajme, Të fundit


Persona të armatosur grabitën një bankë pak minuta më parë në Tiranë. Mësohet se grabitja ka ndodhur në një bankë pranë Hipotekës së Tiranës. Grabitesit kane qenë të maskuar dhe të armatosur dhye u larguan me një BMW X5.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *