• |
ide | kryesore

12 vjet më parë Ivanoviç vizitonte Durrësin nën shoqërinë e politikanit shqiptar (FOTO)

Lajme, Të fundit


Oliver Ivanoviç, lideri i serbëve të Kosovës i ekzekutuar sot në Mitrovicë, kishte vizituar edhe Shqipërinë rreth 12 vjet më parë. Në vitin 2006 ai ishte në qytetin e Durrësit, nën shoqërinë e Veton Surroit, publicistit dhe kryetarit të partisë reformiste ‘Ora’. Siç shihet në këto foto, Ivanoviç kishte shëtitur në disa vende në Durrës.

©LAPSI.al 


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *