• |
ide | kryesore

Berisha thirrje qytetarëve për protestë: T’i tregojmë këtij bastardi… 

Lajme, Të fundit


Sali Berisha përmes një postimi në rrjetet sociale, ka reaguar ndaj deklaratave të një dite më parë të Kryeministrit Edi Rama, i cili tha se nuk ka nevojë fare për opozitën.

Berisha shkroi në Facebook se Rama pëlqen monizmin. Ish-kryeminitri ftoi ndjekësit e tij të që më 27 janar t’i bashkohen protestës së opozitës.

“Neobllokmeni Edi Rama ka shijen e etërve të tij mizor. Ai pëlqen monizmin, sistemin e etërve të tij pa opozitë.

Me 27 janar ftoj qytetaret ti tregojnë këtij bastardi të bllokmenëve xhelat se cila është opozita dhe forca e saj!”, – shkruan Berisha në rrjetet sociale.


3 Comments

  1. Psikopat dhe bastard kush eshte ?

    Ai qe mbushi rruget dhe lulishtet me kjoska e kafiteria, futi shqiperine ne lufte civile (97), i beri rrugacet me shkolla te larta pa shkuar asnje dite ne shkolle ?? (Ky eshte Saliu)

    Apo artenativa tjeter (socialisstet me Edin) qe po mundohen te bejne nje shtet megjithese 70 % e shqiptarevet jane pesimiste dhe kane mentalitet dembeli dhe parazitash..??

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *